Υλικά Εγκατάστασης
Προβάλλονται όλα - 15 αποτελέσματα
-
ISOMAT MULTIFILL ELASTIC ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ 280ML GREY
€26.75/1L
€7,49 inc VAT Προσθήκη στο καλάθι -
ISOMAT MULTIFILL ELASTIC ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ 280ML LIGHT GREY
€26.75/1L
€7,49 inc VAT Προσθήκη στο καλάθι -
ISOMAT MULTIFILL ELASTIC ΜΑΣΤΙΧΟΣ ΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ 280ML WHITE
€26.75/1L
€7,49 inc VAT Προσθήκη στο καλάθι -
ISOMAT MULTIFILL ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΚΕΡΑΜΙΚΩΝ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ ΕΓΧΡΩΜΟΣ 5KG
€1.25/1KG
Διαθέσιμο σε 10 χρώματα€6,25 – €9,75Price range: €6,25 through €9,75 inc VAT ΕπιλογήΑυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος -
SIKACERAM ΑΡΜΟΣΤΟΚΟΣ ΚΕΡΑΜΙΚΩΝ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ CLEAN GROUT 5KG
€2.10/1KG
Διαθέσιμο σε 5 χρώματα€10,50 – €10,95Price range: €10,50 through €10,95 inc VAT ΕπιλογήΑυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος -
ΣΤΕΓΑΝΩΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ GROUT SEALER AQUA
€29.75/1KG
Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη€5,95 – €13,50Price range: €5,95 through €13,50 inc VAT ΕπιλογήΑυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος -
BARTOLINE ΑΡΜΟΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ
€0.54/1KG
Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη€2,69 – €5,20Price range: €2,69 through €5,20 inc VAT ΕπιλογήΑυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος -
ΜΗΧΑΝΗ ΚΕΡΑΜΙΚΩΝ
Διαθέσιμο σε 2 μεγέθη€159,00 inc VAT ΕπιλογήΑυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος






























